Günlük Kiralık Evler

| Genel | 5 Ocak 2016

gunluk-kiralik-evler

Günlük kiralık evler İstanbul’n çeşitli semtlerinde gün geçtikçe çoğalmakta olup bir çok otel tipi konaklama işletmesi sahipleri her geçen gün çoğalmaktadır. Durum böyle olunca otel dahipleri artık bu durumdan rahatsız olmaya başladıklarından dolayı devletin bu sektöre kesin ve kalıcı müdahelelerde bulunması biraz zaman almaktadır. çünkü sizde takdir edersiniz ki bu sektörde ciddi yasal boşlukların olması vergi konusunda bu işi yapanların ekmeğine bal sürmektedir.

Bu nedenle örneğin istanbul beylikdüzü günlük kiralık ev diye aratınca karşımıza bir sürü ilan çıkmaktadır. Dolayısı ile her önüne gelenin bu işi yapması gereği bu sektörde güçlü sermayeli ve resmi olarak bu işi yapan kişiler arasında rental house beylikdüzü firması en başta gelmektedir. Bazı durumlarda bu daireler yeterince hijyenik olmamasından ötürü konaklayan insanlarda çeşitli konularda hastalıklar oluşmaktadır. Bir sonraki yazımızda günlük kiralık dairelerin ne kadar hijyenik olduğu konusuna değineceğiz.

Herkesin bu konuda bilinçlenmesi ve bu işi gerçekten resmiyet bakımından yasal olarak fatura kesebilen firmalarla çalışmasını tavsiye ederiz.

Etiket yok

23567 total views, 162 today

  

Bir yorum yazın